į pradžią turinys susisiekite  
GALERIJA

Projektas "Pažinkime savo šalį"

2019-02-15

 

Vasario 15d. Neveronių lopšelyje-darželyje vyko projektas "Pažinkime savo šalį", kurį organizavo vyr.mokytoja G. Suchockienė ir meninio ugdymo mokytoja D. Barškaitienė. Vaikai susipažino su savo šalimi-Lietuva, jos miestais,istoriniais paminklais, lankytinomis vietomis, praeitimi ir dabartimi. Išgirdo padavimus, patarles,kurių galima pasimokyti iš savo senolių, mūsų protėvių.
Savo patirtį vaikai apie Lietuvą perteikė kūrybinių darbų parodoje "Mano Lietuva", organizatorė vyr. mokytoja G. Suchockienė.
Penktadienį visų grupių vaikai susirinko į salėje vykusį rytmetį "Su gimtadieniu Lietuva", bei deklamavo eilėraščius, šoko, dainavo.

"Sveikatiados iššūkis - grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas"

2019-02-12

 

Kauno rajono Neveronių lopšelis – darželis vasario 12 d. priėmė “Sveikatiados iššūkį - grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas". Užsiėmimo metu dietistė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė vaikus supažindino su grūdinėmis ir ankštinėmis kultūromis, kurias kiekvieną dieną valgo darželyje pusryčių, pietų ir vakarienės metu. Ugdytiniai apžiūrinėdami kruopas maišeliuose, taip pat lavino smulkiąją motoriką. Vaikams labai patiko žaidimas “Atspėk kruopą”, kurio metu kruopų maišelius reikėjo pakabinti į jiems skirtas vietas. Užsiėmimo pabaigoje ugdytiniai spalvino paveikslėlius “Sveikatiados” iššūkio tema.

Praktinis užsiėmimas "Plaunu savo rankytes"

2019-02-06

Vaikų higienos ugdymas, pradedant nuo tinkamo rankų plovimo – vienas svarbiausių žingsnių norint išvengti infekcinių ligų. Siekiant supažindinti vaikus su rankų higienos svarba bei padėti formuoti tinkamus rankų plovimo įgūdžius, Neveronių lopšelio – darželio visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Lina Jonikė vasario 6 d. vedė praktinį užsiėmimą „Plaunu savo rankytes“. Vaikams labai svarbu tinkamai, suprantamai ir įdomiai perteikti informaciją, kad ją būtų galima kuo lengviau suprasti. Tad su vaikais diskutavome, kodėl ir kada reikia plauti rankytes, mokėmės taisyklingos kosėjimo, čiaudėjimo higienos bei rankų plovimo taisyklių. Užsiėmimo prabaigoje, panaudojant UV žibintuvėlį ir mikroorganizmų miltelius, žaidėme žaidimą „Valgoma – nevalgoma“. Vaikai sužinojo, jog plautis rankas pirmiausiai reikia dėl paprasčiausios priežasties - kad neužsikrėstume galybe ligų.

Šventinis rytmetis "Trys karaliai" 

2019-01-07

Sausio 7d. Neveronių lopšelyje-darželyje įvyko susitikimas su 3 karaliais ir atsisveikinimas su eglute. Susitikimo metu visi kartu prisiminėme pačias gražiausias kalėdines akimirkas, o karaliai apdovanojo dovanomis, pasveikino su Naujais metais, palinkėjo visiems sveikatos ir darbų. Vaikučiai padeklamavo eilėraščius, šoko rateliuose ir dainavo, taip atsisveikindami su kalėdine eglute ir šiuo nuostabiu kalėdiniu laikotarpiu. Organizatorės mokytoja G. Suchockienė ir meninio ugdymo mokytoja D. Barškaitienė

 

 

Akcija "Spalvotas gyvenimas"

2017-12-01 - 2017-12-31

 

Už lango dargana ir trūksta spalvų, tad auklėtojos Jolita ir Karolina suorganizavo akciją "Spalvotas gyvenimas". Visą savaitę tėveliai su vaikais nešė įvairius šalikus, skareles. Vaikai, padedami grupių auklėtojų, puošė medelius, džiaugėsi spalvingesne aplinka. Papuoštais medeliais bus galima grožėtis visą gruodžio mėnesį.

Organizatorės: vyr. auklėtoja Jolita Eirošienė, auklėtoja Karolina Sebekinaitė. 

Stendinių pranešimų savaitė.

2017-11-20 - 11-24

 

Neveronių lopšelyje-darželyje vyksta "Ežiukų", "Žemuogėlių", "Riešutukų", "Voriukų", "Boružėlių" ir "Pelėdžiukų" grupių stendinių pranešimų savaitė "Grupių pavadinimų pristatymai". Auklėtojos kartu su vaikučiais parengė grupių pavadinimų stendus. Vaikai papildė žinias apie savo bei kitų grupių pavadinimų (gyvūnų ar augalų) ypatumus. Vaikai sužinojo, kad boružėlė yra vienintelis vabaliukas, kuris nesistengia pabėgti nuo žmogaus, kad riešutas yra sveikatos šaltinis ( žvalinantis, harmoningas, šildantis...), kad žemuogių arbata sveika gerti, kad Madagaskare iki šiol vietoj siūlų yra naudojami voratinkliai ir dar daug kitų įdomių žinių.

Projekto organizatorės: vyr. auklėtoja Aušra Patašienė ir auklėtoja metodininkė Joalita Povilaitienė.

Išvyka į Neveronių biblioteką

2017-11-15
 

Auklėtoja Antanina Rockina ir  "Boružėlių" grupės vaikai vyko į Neveronių biblioteką ir dalyvavo skaitymuose, kurie buvo skirti A. Lindgrend 110-osioms gimimo metinėms paminėti. Vyko knygelės "Pepė Ilgakojinė" aptarimas, surengta Pepės "kojinių" vaikų darbų paroda.

Saugaus eismo užsiėmimai Neveronių lopšelyje-darželyje

2017-11-08

 

Neveronių lopšelio - darželio visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Lina Jonikė vedė vaikams užsiėmimą apie saugų eisma „Būk saugus kelyje“. Vaikams buvo pasakojama, kaip taisyklingai reikia pereiti gatvę, kodėl svarbu laikytis kelių eismo taisyklių, kalbėjom apie kelio ženklų reikšmę, atšvaitų svarbą. Vaikams labai patiko žaidimas „Šviesoforo spalvos“: pakėlus žalią spalvą – vaikai judėdavo, raudoną – atsisėsdavo, geltoną – atsistodavo. Grupėse atliko praktinę užduotį – spalvino šviesoforą.

Kad būtų saugūs ir pastebimi, užsiėmimo pabaigoje visi vaikai gavo Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro įsteigtus atšvaitus.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Lina Jonikė

Projektas "Miškas rudenį"

2017-10-27

Organizatorės: direktorės pavaduotoja ugdymui Birutė Adomaitienė,

vyresnioji auklėtoja Zita Tamelienė.

Vaikų darbų paroda "Medžiai rudenį"

2017-10-23 - 2017-11-23

Organizatorė vyresnioji auklėtoja Zita Tamelienė

Piešinių ir fotografijų paroda "Mano mylimas gyvūnas"

2017-10-04 - 2017-10-14

Organizatorės: auklėtoja Karolina Sebekinaitė ir vyr. auklėtoja Violeta Ribakovienė

Projektas "Mylimo gyvūno diena" 2017-10-04
 

PROJEKTAS "SVEIKATAI PALANKŪS" - košės valgymo diena 

 

2015-10-22

 

PROJEKTAS "BŪK SAUGUS KELYJE"  Neveronių lopšelyje-darželyje

2015-11-16

 

KŪRYBINIS PROJEKTAS "SU GIMIMO DIENA, MOLIŪGE"

2015 10 22–11 06